Novice 2010

Arhiv novic: 2009 2010 2011 2012 2013

 

04. 12. 2010 - IHA Wels (A)

Reddeer Every Breath You Take (irski rdeče beli seter): odl.1, Junior Winner


27. in 28. 11. 2010 - CACIB Sempeter in Vrtojba (SLO)

Sobota:

Gold'n Copper Born to Run (afganistanski hrt): odl. 1, CAC

Schnauzerdreams Catalunya Triumfant (pritlikavi šnavcer): razstavljala za BOG – finalnih izbor najboljših 6

Junior Handling: 3. mesto z Red Fox Shet

Nedelja:

Gold'n Copper Born to Run (afganistanski hrt): odl. 1, CAC

Schnauzerdreams Catalunya Triumfant (pritlikavi šnavcer): odl.1, CAC, CACIB, BOB

Kuriirin Giovanni Gio (saluki): ex.1, CAC, CACIB, BOB

Junior Handling: 3. mesto s Schnauzerdreams Catalunya Triumfant


21. 11. 2010 - CACIB Zagreb (CRO)

Loving Red Jacinta Rubin (irski seter): odl.1, CAC, rCACIB


30. 10. 2010 - CACIB Varese (I)

Loving Red Jacinta Rubin (irski seter): odl. 1, CAC, CACIB


30. 09. - 03. 10. 2010 – Evropska razstava psov Celje (SLO)

Evropska razstava:

Red Fox Shet (belgijski ovčar - groenendael): zp1, BOB mladičev

Junior Handling: v četrtek sem postala dnevna zmagovalka in v nedeljo prišla v finalni izbor najboljših 6 tekmovalcev!

Specialna razstava psov za hrte:

Gold'n Copper Born to Run (afganistanski hrt): odl. 1, PRM

Ninochka's Zenos by H.R.I.B (borzoj): odl.1, CAC, CH SLO

Evropska razstava psov za FCI I:

Red Fox Shet (belgijski ovčar - groenendael): zp1, BOB mladičev

Evropska razstava psov za pritlikave pasme:

Chivan von den Altlichtenwarther Löwen (havanski bišon): odl.1, PRM

Angeline Debby Gold Hopes (havanski bišon): odl.1, PRM, JBOB

Stars at Sea Kookaburra (kitajski goli pes): odl.4 od 9ih psic v razredu

Evropska razstava za tibetanske pasme:

Junior Handling: 3. mesto


26. 09. 2010 - IHA Tulln (A)

Li-Tai (shih tzu): odl. 1, CAC, BOB

Lobsang Bhagya Namcee (tibetanski španjel): odl.1, CAC, CACIB, BOB, Crufts kvalifikacija, Bundessieger, CH A in INT CH

29. 08. 2010 - CAC Trbovlje (SLO)

Liberty of Monaline (airedale terier): zp1, BOB najmlajših

Shadow of Aire Blaze of Glory (airedale terier): odl. 1, PRM, JBOB

Žadi (basenji): vp 1, BOB najmlajših

Chivan von den Altlichtenwarther Löwen (havanski bišon): odl. 1, PRM, JBOB, BOB

Angeline Debby Gold Hopes (havanski bišon): zp 1, BIS2 najmlajših

Red Fox Shet (belgijski ovčar - groenendael): zp 1, BIS3 mladičev

Junior Handling: 4. mesto z Loving Red Jacinta Rubin


14. 08. 2010 - CAC Gradisca d'Isonzo (I)

Loving Red Jacinta Rubin (irski seter): odl. 1, CAC


19. in 20. 06. 2010 - CACIB Varazdin I in II (HR)

Sunsetters's Pleasure Little Treasure (gordon seter): 2x odl.1, 2x PRM, 2x JBOB

Rombon A-Tsa-Rja (Brik): odl.1, CAC, CACIB, BOB , CH-CRO

Junior Handling: 3. mesto z Brikom


13. 06. 2010 – Državno prvenstvo v Junior in Senior Handlingu (SLO)

3. mesto z Li-Tai-jem


12. 06. 2010 - CACIB Klagenfurt (A)

Stars at Sea Fear in the Night (kitajski goli pes): odl.1, CAC, CACIB


29. in 30. 05. 2010 - CACIB Portoroz in CACIB Alpe Adria Winner (SLO)

Sobota:

Junior Handling: 2. mesto s Sassatown My Limo Is Blue

Nedelja:

Haller di Greysbeth (weimaranar): odl. 1, Junior Winner

Junior Handling: 4. mesto z Anima Secret English Jetsetter


22. in 23. 05. 2010 - CACIB Umag I in II (HR)

Sobota:

Ninochka's Zenos by H.R.I.B (borzoj): odl. 1, CAC, CACIB, BOB

Rombon A - Tsa - Rja (tibetanski terier): odl. 1, CAC, CACIB, BOB

Sunday:

Rombon A - Tsa - Rja (tibetanski terier): odl. 1, CAC, CACIB, BOB

Ninochka's Zenos by H.R.I.B (borzoj): odl. 1, CAC

Gaya Angels of Baranya (novoškotski prinašalec): odl.1, CAC, CACIB, BOB

Avallon Black Jack (papilon): odl.1, PRM, JBOB


08. in 09. 05. 2010 - IHA Salzburg (A)

Sobota:

Loving Red Jacinta Rubin (irski seter): odl. 1, CAC, R. CACIB

Klubska razstava:

Li Tai (shih tzu): odl. 1, CAC, Klubski zmagovalec, najboljši klubski zmagovalec razstave

Nedelja:

Li Tai (shih tzu): odl. 1, CAC, CACIB, BOB, BOG2

Junior Handling: 1. mesto in BEST JUNIOR HANDLAR z Li Tai-jem


02. 05. 2010 – Vse najboljše Briki za 7. rojstni dan!


17. in 18. 04. 2010 – CACIB Maribor in CACIB Pohorje (SLO)

Sobota:

Haller di Greysbeth (weimaranar): odl. 1, PRM

Junior Handling: 1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER z Leondhard's Jack Brigoree

Nedelja:

Junior Handling: 3. mesto s Stars at Sea Fear in The Night


10. 04. 2010 - IHA Wieslburg (A)

Sunsetters's Pleasure Little Treasure (gordon seter): zp1, BOB najmlajših

Junior Handling: 4. mesto s Haller di Greysbeth


12. - 14. 03. 2010 - Crufts (UK)

International Junior Handling final


21. 02. 2010 - CAC Celje (SLO)

Junior handling: 2. mesto z Lövskär's India Tsang-Pa

Razstavljala sem tudi šetlandskega ovčarja Leangi Pima Bounce v JBIS in BOG.


17. 01. 2010 - CACIB Tromostovje (SLO)

Anetta of Monaline (airedale terier): CAC, R. CACIB

Junior handling: 3. mesto z Leondhard's Jack Brigoree

Bila je tudi podelitev za pokalnega zmagovalca v Junior in Senior Handlingu.



BEST JUNIOR HANDLER v SLOVENIJI ZA 2009!

Slovenijo bom zastopala na Cruftsu, marca 2010.