Junior handling

 

Najpomembnejši dosežki:

Razstava:

Sodnik:

Pes:

Uvrstitev:

2012

Österreichische Klubschau (A)

Hans Andschober (A)

Afganistanski hrt

1. mesto

World Dog Show

Barbka Novak (SLO)

''Carolina''

Finalni izbor najboljših 6

CACIB Zadar I (HR)

Joan Walsh (IRL)

Origami Peppersdegabritho

2. mesto

CACIB Zadar II (HR)

Julija Vukušić (HR)

Origami Peppersdegabritho

3. mesto

CACIB Zadar III (HR)

Srećko Kukić (HR)

Cedilha Habana

1. mesto

CACIB Zadar IV (HR)

Igor Mioč (HR)

Robrensis Don't Disappoint Me

2. mesto

CRUFTS (GB) – representing Slovenia

Espen Engh (N)

Sh Ch Mariglen Snowdrift at Hayworth


CACIB Zagreb II (HR)

Sandra Terzić (HR)

Matranesis Kickshaw

2. mesto

CACIB Zagreb I (HR)

Jolanda Nagler Magal (ISR)

Lobsang Wish Upon a Star

1. mesto

2011

Državno prvenstvo v JH

Slavica Skalar (SLO)

Sasquehanna Werter

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER – državna prvakinja za leto 2011

CACIB Šempeter (SLO)

Tatjana Urek (SLO)

Rombon A-Tsa-Rja

1. mesto

CACIB Vrtojba (SLO)

Tatjana Urek (SLO)

Sasquehanna Werter

4. mesto

CACIB Koper II (SLO)

Jolanda Furiosi Vandoni (IT)

Sasquehanna Werter

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER

CACIB Koper I (SLO)

Miroslav Zidar (SLO)

Lobsang Starlight Express

1. mesto

CAC Trbovlje (SLO)

Victor Shyjan (UA)

Lobsang Special Edition

2. mesto

CAC Samobor (HR)

Ivan Kovačič (HR)

Lobsang Special Edition

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER

CACIB Bled II (SLO)

Slavica Skalar (SLO)

Stars at Sea Fear in the Night

3. mesto

CAC Hrušica (SLO)

Željka Fon Zidar (SLO)

Leonhard's Jack Brigoree

2. mesto

CACIB Pohorje (SLO)

Robert Kanas (SK)

Li Tai

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER

CAC Rovinj (HR)

Nikola Smolić (HR)

Lobsang What Next

1. mesto

CACIB Ljubljana I (SLO)

Željka Fon Zidar (SLO)

Lobsang Bhagya Namcee

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER

2010

CACIB Vrtojba (SLO)

Tatjana Urek (SLO)

Schnauzerdreams Catalunya Triumfant

3. mesto

CACIB Šempeter (SLO)

Tatjana Urek (SLO)

Red Fox Shet

3. mesto

Euro Dog Show Celje

Tatjana Urek (SLO) & Barbka Novak (SLO)

Eternal Envy du Domaine du President & Li Tai

Dnevna zmagovalka in izbor med najboljših 5

CAC Trbovlje (SLO)

Slavica Skalar (SLO)

Loving Red Jacinta Rubin

4. mesto

CACIB Varaždin (HR)

Viera Stabiarska (SK)

Rombon A-Tsa-Rja

3. mesto

Državno prvenstvo

Barbka Novak (SLO)

Li Tai

3. mesto

CACIB Alpe Adria Winner (SLO)

Tina Taulos (SF)

Anima Secret English Jetsetter

4. mesto

CACIB Portorož (SLO)

Ana Maesto (ES)

Sassatown My Limo is Blue

2. mesto

IHA Salzburg (A)

Marie Luise Doppelreiter (A)

Li Tai

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER

CACIB Pohorje (SLO)

Otto Krcal (A)

Stars at Sea Fear in the Night

3. mesto

CACIB Maribor (SLO)

Olga Šinko Kupriyanova (SLO)

Leondhard's Jack Brigoree

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER

IHA Wieslburg (A)

Ingrid Ehold (A)

Haller di Greysbeth

4. mesto

CRUFTS (GB) – zastopala Slovenijo

Ove Germundsson (S)

Avstralski ovčar ''Twinky''


CAC Celje (SLO)

Željka Fon Zidar (SLO)

Lövskär's India Tsang - Pa

2. mesto

CACIB Tromostovje (SLO)

Branislav Rajić (SLO)

Leondhard's Jack Brigoree

3. mesto

2009

CACIB Vrtojba (SLO)

Tatjana Urek (SLO)

Stars at Sea Fear in the Night

2. mesto

CACIB Šempeter (SLO)

Tatjana Urek (SLO)

Under Fire Grand Calvera

1. mesto

2. uradna tekma JH in SH

Tanja Bizilj (SLO)

Leonhard's Jack Brigoree

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER

World Dog Show – zastopala Slovenijo

Nikitina Ludmila (ROS)

Lobsang Buddha Nying Du


CACIB Celeia (SLO)

Željka Fon Zidar (SLO)

Baystone Fire Flash

2. mesto

CACIB Celje (SLO)

Željka Fon Zidar (SLO)

M'Eduail The Temptation

2. mesto

CAC Trbovlje (SLO) – državno prvenstvo v JH

Linda Volarikova (SK)

Lobsang Buddha Nying Du

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER – DRŽAVNA PRVAKINJA 2009

CAC Samobor (HR)

Juraj Sokolić (HR)

Lobsang Buddha Nyring Bu

3. mesto

1. uradna tekma JH in SH

Slavica Skalar (SLO)

Hoiker's a Round the Clock

3. mesto

CACIB Alpe Adria (SLO)

Slavica Skalar (SLO)

Chic Choix Pandhorah

3. mesto

CACIB Portorož (SLO)

Slavica Skalar (SLO)

Chervoods Snowsun

4. mesto

CAC Hrušica (SLO)

Tanja Bizilj (SLO) in Uchi Eisner (A)

Tashi – Gong Hollywood

2. mesto

CACIB Umag II (HR)

Mladen Ercegović (HR)

Marat Balšaja Achota

5. mesto

CACIB Umag I (HR)

Mirjana Kristić – Arbanas (HR)

Yaiza De Pichera

3. mesto

CAC Celje (SLO)

Tanja Bizilj (SLO)

Rombon A – Tsa - Rja

3. mesto

CACIB Tromostovje (SLO)

Stella Clark (GB)

Tuuling Chan Zidane


CACIB Ljubljana (SLO)

Barbka Novak (SLO)

Rombon A – Tsa - Rja

1. mesto in BEST JUNIOR HANDLER

2008

CACIB Vrtojba (SLO)

Tatjana Urek (SLO)

Underfire Grand Calvera

3. mesto

CACIB Šempeter (SLO)

Tanja Bizilj (SLO)

Rosco Dobovski Proteus

5. mesto

2. neuradna tekma JH in SH

Slavica Skalar (SLO)

Very Irresistible de Ria Vela

5. mesto

CACIB Pohorje (SLO)

Željka Fon Zidar (SLO)

Very Irresistible de Ria Vela

4. mesto

CAC Zasavje (SLO)

Tanja Bizilj (SLO)

Rosco Dobovski Proteus

2. mesto

CAC Hrušica (SLO)

Slavica Skalar (SLO)

Hoiker's Cosmic Adventure

3. mesto

1. neuradna tekma JH

Lana Premk (neuradno)

Li Tai

1. mesto

CACIB Celje II (SLO)

Tatjana Urek (SLO)

Anabelle

Med 5-imi finalisti

CAC Celje (SLO)

Mira Bizjan (SLO)

Shiwa Wen Cheng

2. mesto

CACIB Ljubljana (SLO)

Tanja Bizilj (SLO)

Faricka Hatsepszuth Hakhyra


2007

CACIB Maribor (SLO)

Viva Maria S. Szpunar (PL)

Shiwa Wen Cheng

Med 5-imi finalisti

KONEC TEKMOVANJ V MLAJŠI SKUPINI

CACIB Umag (HR)

Nikša Lemo (HR)

Jolyan's Tabasco Twister

1. mesto

CAC Trbovlje – državno prvenstvo

Linda Volarikova (SK)

Shiwa Wen Cheng

2. mesto; vice državna prvakinja 2007

CAC Celje (SLO)

Slavica Skalar (SLO)

Bango Lamleh Schambala


CACIB Ljubljana (SLO)

Željka Fon Zidar (SLO)

Shiwa Wen Cheng

4. mesto

2006

CAC Celje (SLO)

Mira Bizjan (SLO)

Ariane Kazak

3. mesto